Перед тим, як на дорогу вирушати, дорожні знаки треба знати!

План заходів з підготовки і проведення в ЗДО “Промінець” місячника з охорони праці та безпеки життєдіяльності

читати тут:

Бесіда з дітьми про пожежну безпеку…

Базовий компонент дошкільної освіти в Україні (нова редакція) Що таке безпека дитини?   Безпека – це:

• знання дітей-дошкільників про певні небезпечні ситуації та людей, які можуть загрожувати здоров’ю та життю, уміння правильно поводитися у різних ситуаціях;
  • навички самостійних рішень у певних надзвичайних ситуаціях.

Базовий компонент дошкільної освіти передбачає вимоги щодо безпеки життєдіяльності дітей у освітній лінії «Особистість дитини» в розділі “Здоров’я та фізичний розвиток”.

Для виконання цього завдання створили комплексну систему роботи з ОБЖД з кадрами дошкільного навчального закладу, батьками, дітьми та громадськістю (накази, інструктажі,орієнтовний план роботи по ОБЖД)

Освітньо-виховну роботу з дошкільниками проводимо у таких напрямках:

• життя серед людей, у природному та предметному середовищі;
  • правила поведінки з вогнем;
  • безпечні та небезпечні вулиці та дороги;
  • виховання вміння надавати собі та іншим допомогу у випадку необхідності.