Правила прийому в дошкільний заклад:

Прийом дітей до   ДНЗ  здійснюється  керівником  протягом календарного року на підставі:

– електронної черги;

· заяви батьків або осіб, які їх замінюють;

· медичної довідки  про стан здоров’я  дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати дошкільний  навчальний заклад;

· свідоцтва про народження дитини;

·  довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення.

Інформація для батьків:

Вимоги до зовнішнього вигляду дітей:

Перед тим, як вести дитину в дитячий садок, перевірте, чи відповідає його костюм порі року і температурі повітря. Простежте, щоб одяг не був надто великим і не сковував його рухів. Зав’язки і застібки повинні бути розташовані так, щоб дитина могла самостійно себе обслужити. Взуття має бути легким, теплим, точно відповідати нозі дитини, легко зніматись і вдягатися. Небажано носіння комбінезонів. Носовичок необхідний дитині як у приміщенні, так і на прогулянці. Зробіть на одязі зручні кишені для його зберігання.
Щоб уникнути випадків травматизму, батькам необхідно перевірити вміст кишень в одязі дитини на наявність небезпечних предметів. Категорично забороняється приносити гострі, ріжучі скляні предмети (ножиці, ножі, шпильки, цвяхи, дріт, дзеркала, скляні флакони), а також дрібні предмети (намистинки, гудзики тощо), таблетки.
Просимо Вас не давати дитині з собою в дитячий сад жувальну гумку, смоктальні цукерки, чіпси і сухарики.
Не рекомендуємо одягати дитині золоті та срібні прикраси, давати з собою дорогі іграшки.

Сприймайте своїх дітей такими, якими вони є. Вони мають бути впевнені в вашій любові в будь-яку хвилину.
Пам’ятайте, що вашу дитину навчають не ваші слова, а ваш особистий приклад, ваша поведінка та душевна доброта.